KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6983741
nr 698 3741
Gravyrer
3 st, diverse, 1800-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:34:20
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr